Strona główna » Aktualności » Ostatni tydzień w Portugalii - Erasmus+

Ostatni tydzień w Portugalii - Erasmus+

« | lista | »
Data publikacji: poniedziałek, 9 sierpnia 2021
 
To już niestety ostatni tydzień naszej „wyprawy”. Program staży dobiegł końca, wracamy do Polski pełni nowych doświadczeń, umiejętności, przyjaźni i nadziei, że jeszcze tam wrócimy.
Ten ostatni tydzień był bardzo intensywny. Architekci krajobrazu zostali postawieni przed trudnym zadaniem, jakim było zmierzenie się z wysoką temperaturą. Mimo to wytrwale pracowali i kontynuowali swoje zajęcia. Zdobyli również nowe umiejętności, nauczyli się między innymi jak prawidłowo przycinać krzewy i żywopłoty, a także mieli okazję spróbować swoich sił przy pracy z maszyną do rozsady roślin. Z kolei technicy technologii żywności samodzielnie mogli już zająć się wykonywaniem portugalskich potraw, między innymi Francesinhy, czyli dania w formie kanapki pochodzącego z Porto czy Pastéis de Nata czyli typowych dla Portugalii mini tart z budyniowym nadzieniem
Z żalem w sercu pożegnaliśmy się ze swoimi pracodawcami i współpracownikami. Ostatniego dnia pobyty organizacja przyjmująca EduPlus zosrganizowała dla nas uroczysta kolację, połączoną z rozdaniem certyfikatów. Odebraliśmy certyfikaty ukończenia stażu zawodowego i pożegnaliśmy się ze wszystkimi. Po kolacji udaliśmy się na ostatni spacer po Bradze, aby ostatni raz posłuchać portugalskich piosenek.
Tak zakończyła się nasza wielka, piękna, portugalska przygoda.
DZIĘKUJEMY!
 
Projekt nr POWERVET-2018-1-PL01-KA102-049653 „Europejskie inspiracje w rozwoju kształcenia zawodowego – europejskie praktyki zawodowe” w ramach programu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Ostatni tydzień w Portugalii - Erasmus+

Partnerzy

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »