Strona główna » Aktualności

Aktualności

piątek, 6 sierpnia 2021

Uczniowie ZS CKR z Nowego Targu w słonecznej PORTUGALII!

Uczniowie z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu to już kolejna grupa, która ma okazję podnosić swoje kwalifikacje zawodowe realizując praktyki zawodowe w ramach Projektu nr 2019-1-PL01-KA102-064574 - "Bliżej Europy - staże zawodowe w europejskich przedsiębiorstwach". Projekt realizowany jest w ramach programu Erasmus+ - sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.  »
środa, 21 lipca 2021

Nowość - studia licencjackie!

 Niezmiernie miło nam poinformować, że od paźdzernika planujemy uruchomienie studiów I stopnia w Nowym Targu! »
wtorek, 20 lipca 2021

Uczniowie ZSCKR w słonecznej Portugalii!

 Uczniowie z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu rozpoczęli praktyki zawodowe w Bradze, w ramach Projektu „Europejskie inspiracje w rozwoju kształcenia zawodowego – europejskie praktyki zawodowe”. »
poniedziałek, 19 lipca 2021

Uczniowie ZSE i ZS nr 3 w Nowym Sączu w słonecznej Portugalii!

 Uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomicznych - technik ekonomista oraz Zespołu Szkół nr 3 w Nowym Sączu - technik obsługi mody, rozpoczęli praktyki zawodowe w Portugalii, w ramach Projektu nr 2019-1-PL01-KA102-064574 - "Bliżej Europy - staże zawodowe w europejskich przedsiębiorstwach” . »
poniedziałek, 7 czerwca 2021

Wycieczka na największe krakowskie stadiony

Przedszkolaki z Lokomotywy w Krakowie na wycieczce do największych krakowskich stadionów sportowych: KS Hutnik Kraków, TS Wisła, WKS Wawel! »
czwartek, 1 kwietnia 2021

Życzenia Wielkanocne 2021

 Z okazji Świąt Wielkanocnych, życzymy Państwu dobra i radości. Niech ten wyjątkowy Czas będzie pełen wiary, nadziei i miłości, a chwile spędzone w gronie Najbliższych staną się przystankiem od codziennych trosk i zmartwień. »
wtorek, 2 lutego 2021

Rolnictwo - nowość w ofercie naszych studiów podyplomowych

  W naszej ofercie pojawiła się kolejna nowość - studia podyplomowe z zakresu Rolnictwa! Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi (Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 13 lipca 2015 roku w sprawie kwalifikacji rolniczych posiadanych przez osoby wykonujące działalność rolniczą (DzU.2012.0.109), absolwent studiów podyplomowych uzyskuje kwalifikacje rolnicze, poświadczone świadectwem ukończenia studiów, pozwalające na zakup ziemi oraz ubieganie się o środki z funduszy i programów unijnych wspierających polskie rolnictwo. »
środa, 23 grudnia 2020

MCE życzy Wesołych Świąt!

 Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Państwu, aby przy wigilijnym stole byli wszyscy, których kochacie, aby Gwiazda Betlejemska rozświetlała wszelkie mroki, a magia Wigilijnego Wieczoru przyniosła pokój, nadzieję i miłość. Niech nadchodzący rok obfituje w zdrowie, pogodę ducha oraz sukcesy zawodowe i osobiste. »
piątek, 23 października 2020

Decyzja Rektora WSH-E

 Szanowni Państwo, ze względu na szczególne rozwiązania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz w trosce o zdrowie pracowników i studentów informujemy, że decyzją Rektora WSHE w Brzegu, wszystkie zajęcia, aż do odwołania, prowadzone są w formie zdalnej (on-line).     Pozdrawiam Z-ca Kanclerza Mateusz Widocki   Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu ul. Piastowska 14 49-300 Brzeg »
wtorek, 20 października 2020

Szkolenia Rad Pedagogicznych

 Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleń Rad Pedagogicznych dla szkół oraz dla przedszkoli. »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »
Partnerzy

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »