Zapytanie ofertowe -„Szkoła dla zdrowia..

Data publikacji: czwartek, 31 sierpnia 2017

Zapytanie ofertowe Nr 4/SDZ/WROCŁAW na usługi wynajmu sali szkoleniowej

Rafał Leśniak „Małopolskie Centrum Edukacji” z siedzibą w Rabce-Zdroju ogłasza wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia i zaprasza Oferentów do składania ofert w postępowaniu w ramach Projektu „Szkoła dla zdrowia – kursy zawodowe dla pielęgniarek i położnych” nr POWR.05.04.00-00-0038/15, realizowanego w ramach V Osi priorytetowej Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działania 5.4 Kompetencje zawodowe i kwalifikacje kadr medycznych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego , na wyłonienie Wykonawcy świadczącego usługi wynajmu sali szkoleniowej podczas realizacji kursów:
1)      Specjalistycznego Ordynowanie leków i wypisywanie recept dla pielęgniarek i położnych - Część I - Program CKPPiP z dnia 3 listopada 2015 roku - 1 edycja w okresie wrzesień – listopad 2017 r.
2)      Specjalistycznego Wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek i położnych – Program CKPPiP z dnia 14 grudnia 2016 roku - 1 edycja w okresie październik – grudzień 2017 r.

Do pobrania:

Zapytanie ofertowe NR 3/SDZ/WROCŁAW na usługi cateringowe

Rafał Leśniak „Małopolskie Centrum Edukacji” z siedzibą w Rabce-Zdroju ogłasza wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia i zaprasza Oferentów do składania ofert w postępowaniu w ramach Projektu „Szkoła dla zdrowia – kursy zawodowe dla pielęgniarek i położnych” nr POWR.05.04.00-00-0038/15, realizowanego w ramach V Osi priorytetowej Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działania 5.4 Kompetencje zawodowe i kwalifikacje kadr medycznych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego , na wyłonienie Wykonawcy świadczącego usługi cateringowe podczas realizacji kursów:

Formularz ofertowy

Data publikacji: 31.08.2017 r.

Zapytanie ofertowe NR 2/SDZ/WROCŁAW na pełnienie funkcji Wykładowcy

Rafał Leśniak „Małopolskie Centrum Edukacji” z siedzibą w Rabce-Zdroju ogłasza wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia i zaprasza Oferentów do składania ofert w postępowaniu w ramach Projektu „Szkoła dla zdrowia – kursy zawodowe dla pielęgniarek i położnych” nr POWR.05.04.00-00-0038/15, realizowanego w ramach V Osi priorytetowej Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działania 5.4 Kompetencje zawodowe i kwalifikacje kadr medycznych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego , na wyłonienie Wykonawcy/ Wykonawców do pełnienia funkcji Wykładowcy w ramach kursu Specjalistycznego Ordynowanie leków i wypisywanie recept dla pielęgniarek i położnych - Część I - Program CKPPiP z dnia 3 listopada 2015 roku - 1 edycja w okresie wrzesień – listopad 2017 r.

Formularz ofertowy

Data publikacji: 31.08.2017 r.

Zapytanie ofertowe NR 1/SDZ/WROCŁAW na pełnienie usług kierownika kursu

Rafał Leśniak „Małopolskie Centrum Edukacji” z siedzibą w Rabce-Zdroju ogłasza wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia i zaprasza Oferentów do składania ofert w postępowaniu w ramach Projektu „Szkoła dla zdrowia – kursy zawodowe dla pielęgniarek i położnych” nr POWR.05.04.00-00-0038/15, realizowanego w ramach V Osi priorytetowej Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działania 5.4 Kompetencje zawodowe i kwalifikacje kadr medycznych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego , na wyłonienie Wykonawcy/ Wykonawców pełnienia funkcji Kierownika Kursu w ramach kursów: