Zapytanie ofertowe Nr 3/SDZ/PIOTRKÓW+OPOLE na usługi wynajmu sali szkoleniowej

Data publikacji: piątek, 29 września 2017

Rafał Leśniak „Małopolskie Centrum Edukacji” z siedzibą w Rabce-Zdroju ogłasza wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia i zaprasza Oferentów do składania ofert w postępowaniu w ramach Projektu „Szkoła dla zdrowia – kursy zawodowe dla pielęgniarek i położnych” nr POWR.05.04.00-00-0038/15, realizowanego w ramach V Osi priorytetowej Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działania 5.4 Kompetencje zawodowe i kwalifikacje kadr medycznych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego , na wyłonienie Wykonawcy świadczącego usługi wynajmu sali szkoleniowej podczas realizacji kursów:
1)      Specjalistycznego Ordynowanie leków i wypisywanie recept dla pielęgniarek i położnych - Część I/II - Program CKPPiP z dnia 3 listopada 2015 roku - 1 edycja w Opolu w okresie październik – grudzień 2017 r.
2)      Specjalistycznego Wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek i położnych – Program CKPPiP z dnia 14 grudnia 2016 roku - 1 edycja w Piotrkowie Trybunalskim w okresie październik – grudzień 2017 r.

Zamawiający:
Rafał Leśniak „Małopolskie Centrum Edukacji”
ul. Podhalańska 4
34-700 Rabka-Zdrój
Tel./Fax: 18 26 76 894
Osoba do kontaktu:
Łukasz Lalicki
tel. 18 26 76 894,
Ofertę należy dostarczyć do dnia 06.10.2017 r. do godziny 23.59.
 Miejsce i sposób złożenia oferty
a) drogą elektroniczną (skan) na adres e-mail Zamawiającego – kontakt@malopolska.edu.pl z podaniem numeru zamówienia w temacie maila.
b) osobiście w Biurze Projektu Zamawiającego: Małopolskie Centrum Edukacji, ul. Podhalańska 4, 34-700 Rabka-Zdrój z dopiskiem „Zapytanie ofertowe Nr 3/SDZ/PIOTRKÓW+OPOLE; Nie otwierać przed terminem otwarcia ofert” (Sekretariat czynny w godzinach 9.00 - 16.00).

c) pocztą lub kurierem na adres Biura Projektu Zamawiającego: Małopolskie Centrum Edukacji, ul. Podhalańska 4, 34-700 Rabka-Zdrój z dopiskiem „Zapytanie ofertowe Nr 3/SDZ/ PIOTRKÓW+OPOLE; Nie otwierać przed terminem otwarcia ofert” (decyduje data wpływu oferty).

Zapytanie ofertowe oraz formularz do pobrania w załącznikach

Do pobrania: