Zaproszenie do składania ofert

Data publikacji: środa, 3 stycznia 2018

Małopolskie Centrum Edukacji zaprasza do składania ofert na zakup i dostawę wyposażenia do przedszkoli we Wrocławiu:
Lokomotywa 1, Wrocław, ul. Barlickiego 1/1b
Lokomotywa 2, Wrocław, ul. Dmowskiego 17i
Zamówienia dotyczą realizacji projektu „Lokomotywa – niepubliczne przedszkole we Wrocławiu”, nr RPDS.10.01.02-02-0008/16-00 realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, Działanie 10.01.00. Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej, Poddziałanie 10.01.02. Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej – ZIT WROF

Zapytanie dotyczy zakupu, dostawy i montażu wraz z instalacją oprogramowania wyposażenia:

1) ZESTAW INTERAKTYWNY dla przedszkola:
1 - tablica interaktywna co najmniej 70" C
2 - projektor szerokokątny
3 - zestaw głośników
4 - podstawa jezdna z regulowaną wysokością i wysięgnikiem do projektora
5 - kabel zasilający – 10 m
6 - kabel HDMI - 10m
2) OPROGRAMOWANIE EDUKACYJNE dla przedszkola:
1 – oprogramowanie edukacyjne „Przedszkolak na Start 2.0”
2 – oprogramowanie edukacyjne do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym + mikrofon (jeśli wymaga tego oprogramowanie)

Realizacja zamówienia powinna mieć miejsce maksymalnie do 29 stycznia 2018 r.
Za nieterminową realizację zamówienia naliczone zostaną odsetki karne w wysokości 2% od wartości całego zamówienia za każdy dzień zwłoki.
Termin i sposób składania oferty:
Oferty zawierające ceny poszczególnych elementów zestawu oraz cenę całkowitą wraz z podaniem specyfikacji poszczególnych elementów (w tym nazwa, model, nr seryjny jeśli dotyczy) należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: efs@malopolska.edu.pl w terminie do 09.01.2018 r. do godziny 11.00.

Szczegółowe dane dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku – DO POBRANIA

Do pobrania: