Strona główna » Aktualności » Wycieczka na największe krakowskie stadiony

Wycieczka na największe krakowskie stadiony

« | lista
Data publikacji: poniedziałek, 7 czerwca 2021

Przedszkolaki z Lokomotywy w Krakowie na wycieczce do największych krakowskich stadionów sportowych: KS Hutnik Kraków, TS Wisła, WKS Wawel!
Nasi Podopieczni nie tylko zwiedzili miejsca, do których dostęp mają tylko nieliczni – spotkali się także z piłkarzami, trenerami, uczestniczyli w treningu oraz spróbowali swoich sił na ringu bokserskim i biegu z przeszkodami!
Wycieczka na długo zostanie zapamiętana przez naszych Przedszkolaków… może też pierwsze kroki na prawdziwym stadionie będą krokami do wielkiej kariery sportowej naszych Podopiecznych?
A już od września zaczynamy treningi w naszych przedszkolach - prowadzone przez trenerów klubowych i pod patronatem klubów! Nie możemy się doczekać!

Nasze Przedszkola w Krakowie:

Wycieczka na krakowskie stadiony