TESTY SPRAWNOŚCIOWE DO KLAS SPORTOWYCH

Data publikacji: wtorek, 16 czerwca 2015

20 czerwca, tj. sobota, godz. 10:00 na stadionie trawiastym obok Miejskiej Hali Lodowej odbędą się testy sprawnościowe, dla chętnych dziewcząt i chłopców, kwalifikujące do I i II klasy sportowej o profilu piłka nożna IV Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji z Oddziałami Sportowymi w Nowym Targu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich piłkarzy pragnących szlifować swoje umiejętności wg sprawdzonych metod szkoleniowych Wisły Kraków.

Testy sprawnościowe odbędą się pod okiem trenera Mistrzów Polski Juniorów Wisły Kraków z ubiegłego roku - Dariusza Marca

oraz świeżo upieczonego III-ligowca z seniorami NKP Podhale Nowy Targ, byłego Mistrza Polski Juniorów z Jagiellonią Białystok, trenera, nauczyciela wychowania fizycznego ze znakomitym podejściem do młodzieży - Sebastiana Świerzbińskiego.

Przyjęcia do szkoły bez konieczności zmiany klubowej.

Oferujemy minimum 10 godzin zajęć wychowania fizycznego tygodniowo.

Dla grup przynajmniej 3-osobowych z jednego klubu 50 % zniżki przy opłacie czesnego za naukę szkolną.

Dla dziewcząt możliwość udziału w drafcie KS Rysy w Gminie Bukowina Tatrzańska - piłka nożna kobiet na poziomie II ligowym.

Dla piłkarzy wybitnie uzdolnionych fundujemy STYPENDIA.