Strona główna » Aktualności » Rolnictwo - nowość w ofercie naszych studiów podyplomowych

Rolnictwo - nowość w ofercie naszych studiów podyplomowych

« | lista | »
Data publikacji: wtorek, 2 lutego 2021

 W naszej ofercie pojawiła się kolejna nowość - studia podyplomowe z zakresu Rolnictwa!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi (Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 13 lipca 2015 roku w sprawie kwalifikacji rolniczych posiadanych przez osoby wykonujące działalność rolniczą (DzU.2012.0.109), absolwent studiów podyplomowych uzyskuje kwalifikacje rolnicze, poświadczone świadectwem ukończenia studiów, pozwalające na zakup ziemi oraz ubieganie się o środki z funduszy i programów unijnych wspierających polskie rolnictwo.
✅ Absolwent uzyska kwalifikacje rolnicze do prowadzenia gospodarstwa rolnego oraz umiejętności pomocne w przemyśle rolno-spożywczym, zakładach i instytucjach zajmujących się obrotem bio-surowcami i bio-produktami żywnościowymi oraz energetycznymi, firmach agrokonsultingowych, pozarządowych stowarzyszeniach na rzecz rozwoju wsi i rolnictwa, a także w administracji rządowej i samorządowej oraz unijnych agencjach płatniczych.

 

Partnerzy

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »