Poszukujemy Wykładowców w zakresie prowadzenia zajęć w ramach studiów podyplomowych

Data publikacji: poniedziałek, 2 września 2013

Wykładowca

Małopolskie Centrum Edukacji - jedna z największych firm edukacyjnych w Małopolsce, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osób zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie prowadzenia zajęć w ramach studiów podyplomowych, na kierunkach:

- Oligofrenopedagogika z terapia pedagogiczna,
- Logopedia przedszkolna i szkolna,
- Edukacja elementarna-wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna,
- Zarzadzanie oświatą,
- Przygotowanie pedagogiczne,

na terenie m.in:

- Kraków

- Nowy Targ

- Bochnia

- Maków Podhalański

- Nowy Sącz

- Tarnów

- Mielec

- Częstochowa

- Ostrów Świętokrzyski

- Gorlice

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe,
- uprawnienia pedagogiczne,
- nauczyciel akademicki lub nauczyciel ze stopniem awansu zawodowego co najmniej mianowanym

Aplikacje wraz z wykazem posiadanego doświadczenia proszę przesłać na adres kariera@malopolska.edu.pl (w tytule maila proszę wpisać „wykładowca ....., miasto ……………..” )

Proszę o dopisanie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Informujemy, iż zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wyłącznie wybranymi osobami.