Nowe Gimnazjum w Rabce Zdroju

Data publikacji: czwartek, 28 maja 2009

Szanowni Rodzice i Uczniowie klas szóstych.

Z satysfakcją informujemy, że z dniem 1 września br. rozpocznie działalność niepubliczne gimnazjum dla zdolnej młodzieży w Rabce Zdroju pod nazwą IV Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji.

Szkoła została wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Urzędu Miasta w Rabce Zdroju.

I Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji powstało w 2005 r. w Krakowie. W swoich założeniach promuje kult nowoczesnej i funkcjonalnej wiedzy, a nie rywalizację o stopnie szkolne. Zapewnia bezpieczne warunki pobytu dzieciom, dba o wszechstronny ich rozwój, rzetelnie przygotowuje je do egzaminu gimnazjalnego oraz ułatwia przyszły wybór szkoły ponadgimnazjalnej.

Celem naszych Gimnazjów jest przygotowanie młodzieży do życia w zmieniającej się rzeczywistości, do podejmowania odpowiedzialności za swój rozwój oraz dokonywania właściwych wyborów poprzez poznanie świata wartości.

Gimnazja Małopolskiego Centrum Edukacji są szkołami niepublicznymi z uprawnieniami szkół publicznych.

Osobą prowadzącą szkoły jest Rafał Leśniak.

Wyróżniamy się kameralną, rodzinną atmosferą nauki. Zapewniamy uczniom szeroki wachlarz zajęć, dzięki którym każdy będzie mógł rozwijać swoje umiejętności.

Wkrótce przedstawimy Państwu pełną ofertę szkoły.