I Festiwal Piosenki Angielskiej

Data publikacji: wtorek, 21 maja 2013

„Bawiąc uczyć”, ten truizm ciągle ma skuteczną moc działania i wymierne rezultaty. Popularyzowanie metod artystycznych w nauczaniu języka angielskiego, sprzyja jednocześnie rozwojowi  językowemu, rozwojowi kultury muzycznej w ogóle i jest, przede wszystkim, doskonałą zabawą. Najszybciej przyswajamy pamięciowo słuchając swoich ulubionych piosenek, a szczególnie sami je wykonując.

Temu ma służyć  organizowany w Rabce Zdroju I Festiwal Piosenki Angielskiej. Festiwal o zasięgu wojewódzkim, z udziałem takich patronów jak Radio Plus, który jednocześnie jest doskonałą promocją miasta i regionu.

Konkurs będzie „rozegrany” w trzech grupach wiekowych: dzieci do 9 lat, klasy IV-VI szkoły podstawowej oraz młodzież gimnazjalna. Festiwal odbędzie się 19 czerwca 2013 r. w Amfiteatrze
w Rabce Zdroju, zgłoszenia są przyjmowane do 31 maja. Szczegółowe informacje, regulamin i karty zgłoszeniowe, można uzyskać klikając w baner I Festiwal Piosenki Angielskiej w prawym górnym rogu strony.

Jest przewidzianych wiele atrakcji i niespodzianek, a oprócz nagród w poszczególnych grupach wiekowych jest możliwość przyznawania nagród pozaregulaminowych przez sponsorów festiwalu. Organizatorem festiwalu jest Akademia Języka Angielskiego „Perfect” przy Małopolskim Centrum Edukacji w Rabce Zdroju.

Serdecznie zapraszamy do udziału i życzymy świetnej zabawy!