Przedłużenie okresu rekrutacji do projektu "Talk to me! - organizacja alternatywnych zajęć językowych dla młodzieży"!

Data publikacji: piątek, 18 września 2009

Informujemy, iż ze względu na duże zainteresowanie projektem oraz prośbami Szkół o wydłużenie czasu składania dokumentów aplikacyjnych, rekrutacja do projektu "Talk to me! - organizacja alternatywnych zajęć językowych dla młodzieży", została przedłużona do 25 września 2009 r.

Dokumenty aplikacyjne można składać w pierwszej kolejności drogą elektroniczną - zgłoszenie_szkoła.

Oryginały dokumentów należy w takim przypadku dosłać jak najszybciej do Biura Projektu w Rabce Zdroju lub złożyć u Regionalnych Koordynatorów.

Przypominamy również, że w pierwszej kolejności zgłoszenia przyjmowane są od Szkół, formularze uczniów można nadsyłać w późniejszych terminach.