REKRUTACJA DO NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W NOWYM TARGU

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W NOWYM TARGU

UL. WOJSKA POLSKIEGO

REKRUTACJA 2015/2016

W związku ze zmianą organu prowadzącego prosimy wszystkich rodziców (zarówno dzieci już uczęszczających do przedszkola, jak i dzieci, które naukę przedszkolną rozpoczną w tym roku) o wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO, znajdującego się poniżej. Na formularzu wystarczy podpis jednego z rodziców.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - [ pobierz ]

Wypełnione formularze można składać osobiście w sekretariacie Przedszkola lub sekretariacie IV Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji przy ul. Nadwodniej 5 w Nowym Targu.

Formularz można również wysłać skanem na adres e-mail: przedszkole@malopolska.edu.pl

ORGANIZACJA PRZEDSZKOLA

Godziny otwarcia przedszkola: 6.30 – 16.30

Przedszkole rozpoczyna pracę od 10 sierpnia 2015 r.

Dni adaptacyjne dla dzieci nowo przyjętych będą miały miejsce pomiędzy 10 a 31 sierpnia 2015 r. W tych dniach każdy rodzic może przebywać z dzieckiem w przedszkolu. W dniach od 24 do 28 sierpnia odbędą się również zajęcia integracyjne dla dzieci nowoprzyjętych, podczas których zostaną zapoznane z zasadami współpracy w grupie.

Wyżywienie: własna kuchnia

Kadra – nazwiska kadry pracującej w placówce zostaną uzupełnione niezwłocznie po podpisaniu umów z pracownikami.

ZMIANY NA LEPSZE

Wraz z nowym organem prowadzącym pojawią się też inne zmiany, które niewątpliwie wpłyną na podniesienie jakości przedszkola i ostatecznie na podniesienie jakości opieki nad dziećmi.

Wśród planowanych zmian są:

- doposażenie placu zabaw o nowy zestaw zabawowy oraz huśtawkę

- doposażenie sal zabaw o nowe meble

- doposażenie sal zabaw o nowe pomoce dydaktyczne i zabawki

- zwiększenie zajęć dodatkowych o nowe zajęcia (BEZPŁATNE: - j. angielski, taniec, rytmika, gimnastyka korekcyjna, religia, plastyka, warsztaty regionalne, opieka logopedyczna, dogoterapia, przedstawienia teatralne, j. hiszpański, matematyka na wesoło, szachy, robotyka)

- nowa aranżacja sal zabaw, w oparciu o nowe wyposażenie, materiały edukacyjne, układ kącików zabaw

OPŁATY

Wpisowe: 100,00 zł – w roku szkolnym 2015/2016 wpisowe GRATIS

Czesne: 250,00 zł

Czesne w przypadku 2giego i kolejnego dziecka: 125,00 zł

Wyżywienie: 4,50 zł/dziennie

Opłaty dodatkowe w roku szkolnym:

- jednorazowa opłata za ubezpieczenie: ok. 50,00 zł (dokładna kwota podana zostanie w miesiącu 08/2015 r.)

- jednorazowa opłata za podręczniki: 50,00 do 90,00 zł (w zależności od wybranego programu kształcenia – podręczniki zostaną wybrane wspólnie z Radą Pedagogiczną i Radą Rodziców w miesiącu 08/2015 r.)

- jednorazowa opłata za „wyprawkę plastyczną”: 50,00 zł

Zajęcia dodatkowe dla wszystkich grup wiekowych:

- j. angielski: 0,00 zł

- taniec: 0,00 zł

- rytmika: 0,00 zł

- gimnastyka korekcyjna: 0,00 zł

- religia: 0,00 zł

- plastyka: 0,00 zł

- warsztaty regionalne: 0,00 zł

- opieka logopedyczna: 0,00 zł

- dogoterapia: 0,00 zł

- przedstawienia teatralne: 0,00 zł

Zajęcia dodatkowe tylko dla 5-latków:

- j. hiszpański: 0,00 zł

- matematyka na wesoło: 0,00 zł

- szachy: 0,00 zł

- robotyka: 0,00 zł

Małopolskie Centrum Edukacji Sp. z o.o.

ul. Nadwodnia 5

Nowy Targ