Strona główna » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego 2018

Zakończenie roku szkolnego 2018

Data publikacji: piątek, 22 czerwca 2018 Ostatnia aktualizacja: piątek, 6 lipca 2018

Pożegnaliśmy naszych uczniów na wakacje, ostatnie klasy gimnazjalne i pierwsza z klas szkoły podstawowej wrócą do nas po wakacjach, a pierwszy w historii szkoły „wypływ” naszej pierwszej w szkole klasy dwujęzycznej jest na edukacyjne zawsze.

Nie obeszło się bez łez, jak to zwykle przy podsumowaniach, gdy pamięta się przede wszystkim te dobre rzeczy i to właśnie te rzeczy ocala się we wspomnieniach, które, na myśl o naszej szkole, dla Was rodzą się dzisiaj.

Klasa II dwujęzyczna, z pomocą II sportowej, przygotowała dla naszych absolwentów miłe niespodzianki. Zgaduj zgadulę w stylu „Twoja twarz brzmi znajomo” i przypomniała sylwetki naszych Trzecioklasistów w klimacie humorystycznym.

Ponadto absolwenci gimnazjum otrzymali pamiątkowe koszulki z nadrukami własnych zdjęć, które swoją sentymentalną wartość osiągną po latach, ale już stają się miłym gestem na pamiątkę.

Nie zabrakło też tortu z… petardą.

Absolwenci – powodzenia w dalszym życiu i dalszej edukacji. Pozostali nasi uczniowie – do zobaczenia po wakacjach.

Zakończenie roku szkolnego 2018 - galeria