Strona główna » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w IV Gimnazjum MCE

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w IV Gimnazjum MCE

Data publikacji: piątek, 23 czerwca 2017 Ostatnia aktualizacja: piątek, 23 czerwca 2017

Kolejny rok szkolny za nami. 23 czerwca zakończył się rok szkolny 2016/2017, uczniowie zebrali się na uroczystej akademii, gdzie po przywitaniu wszystkich zebranych przez Pana Dyrektora, a następnie po odśpiewaniu Hymnu Narodowego, zostały wręczone nagrody osobom wyróżnionym.

Kolejny rok szkolny za nami. 23 czerwca zakończył się rok szkolny 2016/2017, uczniowie zebrali się na uroczystej akademii, gdzie po przywitaniu wszystkich zebranych przez Pana Dyrektora, a następnie po odśpiewaniu Hymnu Narodowego, rozdane zostały nagrody osobom wyróżnionym.

Najważniejszym punktem dzisiejszego dnia było pożegnanie kolejnych absolwentów IV Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji. W tym roku szkolnym wspólnie żegnaliśmy dwie klasy: klasę III ogólna i III sportową. Z tej okazji uczniowie klasy II dwujęzycznej przygotowali miłą niespodziankę: portrety niektórych osób oraz drobny upominek dla każdego trzecioklasisty.

Po oficjalnym zakończeniu akademii, każda klasa wraz z wychowawcą udała się do swojej sali, by tam pożegnać się i życzyć sobie udanych wakacji.

Naszym absolwentom życzymy sukcesów w nowej szkole i dziękujemy za wspólnie spędzone trzy lata.