Strona główna » Aktualności » Wysoki wynik egzaminu gimnazjalnego

Wysoki wynik egzaminu gimnazjalnego

Data publikacji: piątek, 15 czerwca 2018

W skali 1-9, z języka polskiego klasa III osiągnęła poziom 8 stanin (bardzo wysoki), z historii i wiedzy o społeczeństwie – 8 stanin, z matematyki poziom 7 stanin (wysoki), z przedmiotów przyrodniczych – 7 stanin, język angielski podstawowy – 8 stanin.

Pierwsza z klas dwujęzycznych kończy w tym roku przygodę edukacyjną z naszą szkołą.

Cieszy fakt, że jak co roku, nasi uczniowie osiągają wysokie wyniki egzaminu.

To trzeci egzamin u nas w szkole i utrzymujemy dystans do reszty, a z angielskiego, jak się można było spodziewać po klasie dwujęzycznej, mamy sporą przewagę.

Ze względu na przelicznik stanin wygląda to tak:

Gratulacje!