Strona główna » Aktualności » Wycieczka integracyjna - Kazimierz Dolny, Sandomierz

Wycieczka integracyjna - Kazimierz Dolny, Sandomierz

Data publikacji: sobota, 28 października 2017 Ostatnia aktualizacja: środa, 8 listopada 2017

W dniach 23-25 października w pogodzie lekko zimowo-jesiennej odbyła się szkolna wycieczka integracyjna, w tym roku szkolnym wysunęliśmy się poza region, aby zgłębiać kulturę i historię naszego kraju. Nie zabrakło też zwyczajnego dla naszych wycieczek aktywnego wypoczynku, rekreacji i edukacji.

Sądząc po pozytywnych relacjach siódmoklasistów ze starszymi uczniami naszej szkoły, integracja przebiegła efektywnie, czekamy na jakiś tekścik uczniów, przybliżający klimat pobytu w tych ciekawych zakątkach Polski, a poniżej porcja zdjęć z wycieczki.