Strona główna » Aktualności » Wy(ko)miksujmy się z dopalaczy!

Wy(ko)miksujmy się z dopalaczy!

Data publikacji: niedziela, 4 października 2015 Ostatnia aktualizacja: niedziela, 4 października 2015

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie "WY(ko)MIKSUJ SIĘ Z DOPALACZY!". Tworzymy w klasie komiks i pokazujemy, że dopalacze to już historia!

Celem konkursu "WY(ko)MIKSUJ SIĘ Z DOPALACZY!" jest upowszechnianie wśród uczniów wiedzy na temat szkodliwego działania dopalaczy oraz kształtowanie negatywnej postawy wobec ich używania. Konkurs organizuje Departament Informacji i Promocji MEN, a partnerami są Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Ministerstwo Zdrowia. To oni razem z MEN zafundują nagrody laureatom.

Uczniowie zwycięskich klas wraz z opiekunami zostaną zaproszeni na uroczystą Galę Finałową oraz zwiedzą Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

TRZYMAMY KCIUKI ZA NASZE PRACE!