Strona główna » Aktualności » Wizyta w piekarni

Wizyta w piekarni

Data publikacji: piątek, 22 marca 2019 Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 25 marca 2019

Dzieci poznały rodzaje mąki, nauczyły się szybkiego wbijania jajek do ciasta. Panie cukierniczki pokazały im pyszne ciasta i ciastka. Dzieci podziwiały również pracę piekarzy, którzy własnoręcznie wyrabiali chleb.

W piątek 22 marca pierwszoklasiści udali się do piekarni ,,Żarneccy", gdzie Państwo Dominika i Piotr Żarneccy pokazali im, jak wygląda praca piekarzy i cukierników.

Bardzo dziękujemy Państwu Dominice i Piotrowi Żarneckim za miłe przyjęcie, ciekawe opowieści i pokazanie trudów pracy piekarzy i cukierników.

Wizyta w piekarni - galeria