Strona główna » Aktualności » Spotkanie z pisarką

Spotkanie z pisarką

Data publikacji: piątek, 14 grudnia 2018 Ostatnia aktualizacja: wtorek, 18 grudnia 2018

Naszych Pierwszoklasistów odwiedziła pisarka książek dla dzieci i nie tylko. Była okazja zapoznania się z warsztatem pisarskim, w odpowiednim momencie, bo nasi mniejsi uczniowie właśnie wchodzą w arkana pisania.

Edyta Anna Mołocznik, bo o Niej mowa, pisała „do szuflady” od wczesnego dzieciństwa, ale dopiero pod wpływem, najpierw pozytywnych recenzji swojej polonistki z gimnazjum, później namów swojego narzeczonego, zdecydowała się wydostać twórczość z szuflady i podzielić się nią z czytelnikami.

Autorka czytała fragmenty swojej książki „Magiczne przygody Dawida i Kici”, a także podzieliła się z uczniami swoim pomysłem na tablicę marzeń i zachęcała do tworzenia własnych tablic marzeń, aby można było po jakimś czasie sprawdzić, które z nich weszły w realizację.

Spotkanie z pisarką - galeria