Strona główna » Aktualności » Spektakl i Dzień Otwarty

Spektakl i Dzień Otwarty

Data publikacji: środa, 16 maja 2018 Ostatnia aktualizacja: środa, 16 maja 2018

11 maja zaprosiliśmy rodziców, dzieci i wychowawców klas początkowych do odwiedzenia szkoły przy ul. Szpitalnej 4, gdzie będą się mieścić klasy I-IV naszej szkoły podstawowej.

Była możliwość rozmowy z nauczycielami, wychowawcą klasy pierwszej, obejrzenia pomieszczeń szkolnych.

Dla dzieci były przygotowane różne atrakcje, zabawy z aktorami, animatorami oraz pouczająca bajeczka „Benio w opałach” o tym, jak nieładnie jest rozkazywać innym…

Mamy jeszcze wolne miejsca w klasie I i w klasie IV.

W starszych klasach ciągle jest otwarta sprawa naboru do klas V, VI i VII. Chętnych zapraszamy do składania podań. Wszystkich niezdecydowanych , którzy szukają dobrej jakości edukacji i alternatywy dla sztampowego podejścia szkolnego, zapraszamy do kontaktu.

Poniżej kilka zdjęć z Dnia Otwartego.