Strona główna » Aktualności » Rejonowy etap Informatycznego Konkursu „Od algorytmu do programu”

Rejonowy etap Informatycznego Konkursu „Od algorytmu do programu”

Data publikacji: czwartek, 16 lutego 2017

Nasz szkolny informatyk Łukasz Musiał- uczeń klasy II dwujęzycznej po raz kolejny spróbował swoich sił w Małopolskim Konkursie Informatycznym. Celem tegorocznego konkursu „Od algorytmu do programu” było m. in. rozwijanie u uczniów umiejętności wykorzystywania posiadanych wiadomości podczas wykonywania zadań i rozwiązywania problemów.
Do etapu rejonowego Tematycznego Konkursu Informatycznego w roku szkolnym 2016/17 zakwalifikowało się 359 uczniów, którzy podczas etapu szkolnego uzyskali 30 i więcej punktów. Wśród tych uczniów był reprezentant naszego gimnazjum.
Rejonowy etap odbył się 16 lutego 2017 r. w Zakopanem.
Łukaszowi gratulujemy nabytej wiedzy oraz umiejętności i z niecierpliwością czekamy na wyniki!

Rejonowy_etap_Małopolskiego_Konkursu_Informatycznego-galeria

Rejonowy_etap_Konkursu_Informatycznego_1