Strona główna » Aktualności » Projekt Europejski rozpoczęty!

Projekt Europejski rozpoczęty!

Data publikacji: czwartek, 24 września 2015

Nasza szkoła rozpoczęła udział w projekcie europejskim pt.MY FASCINATING TOWN, realizowanym w języku angielskim w ramach europejskiego eTwinning. Bierze w nim udział klasa II i III.

Koordynatorem projektu jest pani Jolanta Stępska, nauczyciel języka angielskiego, która powiedziała: Projekt trwa 4 miesiące, od września do grudnia. Uczniowie będą kręcić filmy o fascynujących miejscach w Krakowie. Uczniowie kręcą filmy przedstawiające siebie i szkołę, o uroczych miejscach w mieście. Będziemy je zamieszczać na platformie TwinSpace, na której również będziemy rozmawiać na Skype, pisać listy w języku angielskim. Widzę, iż projekt ten stanowi dla uczniów nie tylko nowe doświadczenie, ale daje możliwość świetnej zabawy w języku obcym i komunikacji z młodzieżą z różnych krajów, która ich cieszy i pobudza do zdobywania coraz większych zasobów językowych...

Pozostaje nam życzyć udanej międzynarodowej współpracy!