e-mail: cogito@irs-cogito.pl Kontakt z nami

Strona główna » Aktualności » Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Snowboardzie

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Snowboardzie

Data publikacji: środa, 20 lutego 2019 Ostatnia aktualizacja: czwartek, 21 lutego 2019

20 lutego, w aurze powoli już odchodzącej zimy, na stoku narciarskim Beskid w Spytkowicach, odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Snowboardzie.

Ta, trudniejsza od narciarstwa, zimowa dyscyplina sportu cieszy się mniejszą popularnością, dlatego w naszej kategorii wiekowej wszyscy uczestnicy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.

Nasza szkoła wystawiła dwie zawodniczki i jednego zawodnika. Wszyscy z kl. III d. Amelia Bryniarska uplasowała się tuż za podium, zajęła 4 miejsce, Julka Stefaniak była na 9 miejscu. Te wyniki pozwoliły dziewczynom drużynowo zająć 3 miejsce.

Alan Żoromski po dobrym pierwszym przejeździe mierzył w okolice podium, ale w drugim, niestety nie wytrzymał trudów miękkiego śniegu i rynn na trasie, i nie ukończył przejazdu, a że wg regulaminu sumowane były wyniki dwóch przejazdów, nie został sklasyfikowany.

Trzymamy kciuki za całą trójkę na zawodach wojewódzkich, dziękujemy za reprezentowanie szkoły i gratulujemy chęci do sportowej rywalizacji.