Strona główna » Aktualności » Podążając śladami żołnierzy wyklętych

Podążając śladami żołnierzy wyklętych

Data publikacji: poniedziałek, 7 marca 2016 Ostatnia aktualizacja: piątek, 11 marca 2016

Wielkie brawa dla ucznia naszego gimnazjum Arkadiusza Guzika, który zdobył II miejsce
w wojewódzkim etapie III edycji Małopolskiego Konkursu „Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki w panteonie polskiej historii”.

Na szczeblu wojewódzkim stanęło 63 uczestników. Konkurs przeprowadzony był w stylu popularnego teleturnieju „1 z 10”. W finale zawodnicy mogli „brać pytania na siebie” lub przekazać je przeciwnikowi.
Pytania były bardzo trudne, jednak Arek wykazał się znakomitą znajomością tematu.
Gratulujemy wielkiego osiągnięcia!