Strona główna » Aktualności » Odwiedziny na grobach oraz Dzień Dyni

Odwiedziny na grobach oraz Dzień Dyni

Data publikacji: środa, 31 października 2018 Ostatnia aktualizacja: środa, 31 października 2018

Nasi Pierwszoklasiści w ramach kształtowania postaw związanych z pamięcią o tych, którzy odeszli, odwiedzili nowotarski cmentarz i zapalili znicze na grobach.

Ale z okresem tego poważnego święta Wszystkich Świętych są też związane bardziej zabawowe elementy z kultury anglosaskiej, które rozpowszechniły się globalnie i w których też wzięliśmy udział.

Cały ten tydzień jest Tygodniem Zdrowego Żywienia i już od poniedziałku pojawiały się w szkole różne warzywa, a środa jest Dniem Dyni, więc nie mogło zabraknąć świecących dyniowych masek, a dzieci tego dnia ubrały się na pomarańczowo.

Odwiedziny na grobach oraz Dzień Dyni - galeria