Strona główna » Aktualności » Nowy rok szkolny 2018/2019 rozpoczęty

Nowy rok szkolny 2018/2019 rozpoczęty

Data publikacji: wtorek, 4 września 2018 Ostatnia aktualizacja: wtorek, 11 września 2018

W nowym roku szkolnym życzymy naszym starszakom odpowiedzialnego podejścia do własnej wiedzy i umiejętności oraz wysokich rezultatów egzaminów które otworzą Wam wrota do najlepszych szkół przy kumulacji roczników.

Nowy rok szkolny rozpoczęty. Po raz pierwszy podstawówka z klasą pierwszą, w nowym budynku przy ul. Szpitalnej 4.

Z Nadwodnią 5 powoli się żegnamy. Ostatni nasi uczniowie gimnazjum, klasy trzecie i ostatnia pierwsza klasa podstawówki – klasa ósma.

Starsi kończą pewną historię, młodsi zaczynają nową.

W nowym roku szkolnym życzymy naszym starszakom odpowiedzialnego podejścia do własnej wiedzy i umiejętności oraz wysokich rezultatów egzaminów, które otworzą Wam wrota do najlepszych szkół przy kumulacji roczników.

A młodszym bezpiecznego, bezbolesnego wejścia w etap edukacji szkolnej i płynnego przechodzenia od zabawy do zdobywania i pogłębiania wiedzy.

Powodzenia!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - galeria