Strona główna » Aktualności » Nasz Robomikołaj najlepszy!

Nasz Robomikołaj najlepszy!

Data publikacji: wtorek, 8 stycznia 2019 Ostatnia aktualizacja: środa, 23 stycznia 2019

Warsztaty były nagrodą za zdobycie I miejsca w konkursie Robomikołaj, w ramach którego dzieci skonstruowały Mikołaja-Robota według własnego pomysłu i dowolnych materiałów.

Dla uczniów klasy I naszej szkoły, przy ul. Szpitalnej 4, odbyły się warsztaty z robotyki.

Konkurs był organizowany przez firmę twojrobot.pl, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w czasie mikołajkowego eventu w Galerii Nowotarskiej 15 grudnia.

W czasie kilkugodzinnych warsztatów dzieci konstruowały własne pojazdy. Sądząc po minach na tych wygranych warsztatach przygoda naszych uczniów z robotyką się nie skończy…

Robomikołaj - galeria