Strona główna » Aktualności » Nasi: Laureat i Finalista

Nasi: Laureat i Finalista

Data publikacji: wtorek, 5 kwietnia 2016 Ostatnia aktualizacja: wtorek, 5 kwietnia 2016

Niektóre konkursy jeszcze trwają, ale zbliżając się do wiosenno-letniego przesilenia edukacyjnego pora na pewne podsumowania.

Z wielu konkursów, olimpiad, kuratoryjnych i nie tylko, w których stanęli w szranki nasi uczniowie w paru udało się sporo osiągnąć.

Nasza szkoła funkcjonuje już trzeci rok, więc najwyższy czas nie tylko na uczestnictwo w konkursach, ale na osiąganie przyzwoitych rezultatów.

Dominik Machaj, uczeń kl. III dokonał niemałego wyczynu, znajdując się wśród grupy finalistów w kuratoryjnych konkursach wojewódzkich aż z dwóch przedmiotów: z fizyki i z geografii.

Arkadiusz Guzik, uczeń kl. III, został laureatem, zajął drugie miejsce, wojewódzkiego etapu Małopolskiego Konkursu „Śladami Żołnierzy Wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki w panteonie polskiej historii.”

Dziedziny, jak widać różne, ale najważniejsze, że dzięki tym uczniom o Nowym Targu i o naszej szkole słychać i poza Nowym Targiem. Gratulujemy!

Nasi: Laureat i Finalista - galeria

Nasi: Laureat i Finalista_1