Strona główna » Aktualności » Nasi chłopcy górą!

Nasi chłopcy górą!

Data publikacji: poniedziałek, 30 listopada 2015 Ostatnia aktualizacja: piątek, 11 grudnia 2015

W naszej szkole odbył się szkolny etap konkursowy z różnych przedmiotów, m.in. język angielski, historia, fizyka i inne, których organizatorem jest Małopolski Kurator Oświaty. Nasi uczniowie w etapie rejonowym.

W naszej szkole odbył się szkolny etap konkursowy z różnych przedmiotów, m.in. język angielski, historia, fizyka, informatyka, geografia..., których organizatorem jest Małopolski Kurator Oświaty.

Głównym celem konkursów było:
1. Wyłanianie talentów oraz rozbudzanie ciekawości poznawczej i twórczego działania uczniów.
2. Rozwijanie u uczniów umiejętności wykorzystywania posiadanych wiadomości podczas wykonywania zadań i rozwiązywania problemów.
3. Motywowanie nauczycieli do podejmowania różnorodnych działań w zakresie pracy z uczniem zdolnym.
4. Promowanie osiągnięć uczniów i ich nauczycieli.

Spośród wielu gimnazjalistów z całego województwa do etapu rejonowego przeszły osoby, które uzyskały najwyższe wyniki.

Z naszej szkoły do etapu rejonowego dostali się:

Arek Guzik, który brał udział w konkursie tematycznym z historii,
Andrzej Kuczak w konkursie języka angielskiego,
Łukasz Musiał, biorący udział w konkursie informatycznym oraz
Dominik Machaj, który dostał się do etapu rejonowego z konkursów geograficznego oraz fizycznego.

Naszym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.