Strona główna » Aktualności » Mikołajki w naszej szkole

Mikołajki w naszej szkole

Data publikacji: czwartek, 8 grudnia 2016 Ostatnia aktualizacja: piątek, 9 grudnia 2016

Kilka dnia temu zawitał do nas Mikołaj z pomocnikami.

Niezależnie od wieku, uroczystość wzajemnego obdarowywania się zawsze przebiega w bardzo radosnej i wesołej atmosferze. Jak co roku w każdej z klas odbyło się losowanie, dzięki któremu udało się rozwiązać największy problem, czyli kto komu przyniesie prezent...

Kilka dnia temu zawitał do nas Mikołaj z pomocnikami.

Niezależnie od wieku, uroczystość wzajemnego obdarowywania się zawsze przebiega w bardzo radosnej i wesołej atmosferze. Jak co roku w każdej z klas odbyło się losowanie, dzięki któremu udało się rozwiązać największy problem, czyli kto komu przyniesie prezent.

Cała uroczystość odbyła się na holu, który o godzinie 10.00 zapełnił się uczniami naszego gimnazjum. Samorząd Uczniowski przystąpił do rozdawania prezentów, które z niecierpliwością były oczekiwane przez wszystkich. Jak zwykle dominowały słodkie upominki, choć nie zabrakło tych praktycznych i żartobliwych.

Jedyny minus to fakt, że na następne mikołajki musimy czekać cały rok.

Tekst- Piotr Wicek klasa III

Mikołajki 2016 w II Gimnazjum MCE