Strona główna » Aktualności » Miejskie Igrzyska Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w Piłce Halowej Chłopców

Miejskie Igrzyska Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w Piłce Halowej Chłopców

Data publikacji: wtorek, 18 września 2018 Ostatnia aktualizacja: wtorek, 2 października 2018

W piłce halowej naszym sportowcom poszło nieznacznie gorzej, ale i tak załapali się na pudło...

W dniu 17 września 2018 r. na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w Piłce Halowej Chłopców.

W rozgrywkach starszej kategorii wiekowej (klasy 7-8 oraz 3 gimnazjum) wzięło udział 7 szkół, natomiast w młodszej kategorii wiekowej (klasy 4-6) wystartowało 6 nowotarskich szkół podstawowych.

Grano systemem „każdy z każdym” z podziałem na dwie grupy.

W starszej kategorii wiekowej zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1. Kolejne miejsca na podium zajęły Szkoła Podstawowa nr 11 oraz my, pod szyldem IV Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji w Nowym Targu.

Wszystkie szkoły uczestniczące w turnieju otrzymały puchar, dyplom oraz nagrodę rzeczową.

Najlepsze dwie drużyny z każdej kategorii wiekowej uzyskały awans na kolejny szczebel rozgrywek, czyli powiatowe Igrzyska Ośrodka Sportowego Nowy Targ.

Wyniki Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców:
Miejsce 1 – SP 1
Miejsce 2 – SP 11