Strona główna » Aktualności » Konkurs na żonkilowy breloczek

Konkurs na żonkilowy breloczek

Data publikacji: środa, 2 marca 2016 Ostatnia aktualizacja: piątek, 11 marca 2016

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie na żonkilowy breloczek.

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie na żokilowy breloczek.

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu.

ORGANIZATOR

Organizatorem konkursu jest Fundacja im. Adama Worwy, os. Nowe 23d, 34-400 Nowy Targ

II. CELE KONKURSU:
• przybliżenie uczniom tematyki hospicyjnej
• uwrażliwienie uczniów na potrzeby ludzi cierpiących
• rozbudzanie inwencji twórczej dzieci i młodzieży.
• stworzenie okazji do zaprezentowania własnych pomysłów, technik oraz form zdobienia

III. CZAS TRWANIA KONKURSU:
26.02.2016 – 1.04.2016

IV PRZEDMIOT KONKURSU

Przedmiotem konkursu jest wykonanie żonkilowego breloczka - zawieszki, własnego projektu, dowolną ale trwałą techniką. Przesłane do Fundacji breloczki będą wykorzystane jako upominki dla podopiecznych i darczyńców Fundacji.

V. WARUNKI UCZESTNICTWA i PRZEBIEG KONKURSU

1. Szkoła /przedszkole/ może przysłać max. 10 prac.
2. W Konkursie oceniane będą wyłącznie prace plastyczne spełniające następujące kryteria
• praca powinna być wykonana samodzielnie przez ucznia
• praca powinna mieć formę przestrzenną
• wielkość poszczególnych elementów taka jak w typowych zawieszkach
• technika – dowolna, większość elementów wykonanych własnoręcznie z trwałych materiałów, istotny jest motyw żonkila.
• do pracy należy załączyć kartkę z opisem: imię, nazwisko ucznia , klasa, numer i nazwa szkoły, imię i nazwisko nauczyciela, telefon i adres kontaktowy
• pracę należy opisać „KONKURS – Żonkilowy breloczek ”

3. Termin składania prac - do 1.04.2016 – w przypadku nadesłania prac przez szkołę/przedszkole mogą być one spakowane zbiorczo / decyduje data stempla pocztowego/

4. Miejsce nadsyłania/dostarczania prac:
Biuro Fundacji: 34-400 Nowy Targ, Al. 1000-lecia 44
lub po indywidualnym skontaktowaniu się z koordynatorem Pól Nadziei:
p. Elżbietą Nowak (tel. 888884258)
5. Prace nadesłane na konkurs nie będą zwracane i przechodzą na własność organizatora w celu przekazania ich podopiecznym i darczyńcom Fundacji.
6. Osoby nadsyłające prace konkursowe wyrażają zgodne na przetwarzanie przez organizatora swoich danych osobowych (umieszczenie imiennych wyników na stronie internetowej fundacji)
7. Wyniki konkursu będą dostępne w lokalnych mediach oraz na stronie internetowej Fundacji.

VI. NAGRODY:

1. Oceny prac i wyłonienia zwycięzców dokona powołana przez organizatora Komisja Konkursowa.
2. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe.
3. Laureaci biorący udział w konkursie będą powiadomieni wcześniej o jego wynikach
4. Ogłoszenie wyników konkursu – do 15.04.2016
5. Dyplomy i nagrody dla każdej grupy wiekowej zostaną wręczone w trakcie finału akcji POLA NADZIEI w dniu 3. 06. 2016