Strona główna » Aktualności » III miejsce Dominika

III miejsce Dominika

Data publikacji: poniedziałek, 4 maja 2015 Ostatnia aktualizacja: środa, 13 maja 2015

W Gimnazjum nr 1 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Rabie Wyżne po raz jedenasty został zorganizowany Międzygimnazjalny Konkurs Fizyczny, w którym również wzięli udział nasi uczniowie..

W Gimnazjum nr 1 im. Ojca Świętego Jana Pawła II po raz jedenasty został zorganizowany Międzygimnazjalny Konkurs Fizyczny, nad którym honorowy patronat objął i ufundował nagrody Starosta powiatu nowotarskiego mgr Krzysztof Faber. Wzięli w nim udział gimnazjaliści z 21 szkół powiatu nowotarskiego, tatrzańskiego, suskiego i myślenickiego, a tematem tegorocznego konkursu były „Fizyczne zagadki.”. Ogólnie w konkursie udział wzięło 123 uczniów, a do etapu międzyszkolnego zakwalifikowało się 33 uczniów.

Nasz uczeń Dominik Machaj zdobył wysokie III miejsce.

Gratulujemy.