Strona główna » Aktualności » Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu

Data publikacji: piątek, 15 grudnia 2017 Ostatnia aktualizacja: środa, 20 grudnia 2017

Chłopcy wystartowali indywidualnie, a także zebrali drużynę do sztafety. Niestety kilka dziewczyn nie dopisało i pozbawiło swoje koleżanki możliwości startu w sztafecie, jak początkowo było planowane, a szkoda.

14 grudnia na Pływalni miejskiej w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej, w których wzięli udział nasi uczniowie.
Chłopcy wystartowali indywidualnie, a także zebrali drużynę do sztafety.

Miejsca naszych zawodników z nóg nie powalają, ale cieszymy się, że kolejny raz, nasza szkoła, tym razem w liczniejszym gronie, była na zawodach reprezentowana.

Indywidualnie Patryk Pyż z klasy III dwujęzycznej zajął V miejsce w stylu dowolnym, drużyna chłopców zajęła IV miejsce w sztafecie w stylu dowolnym.

Indywidualnie Marysia Chowaniec zajęła VI miejsce w stylu klasycznym, Paulina Gumny zajęła VI miejsce w stylu grzbietowym.
Dziękujemy i gratulujemy!

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu - galeria