Strona główna » Aktualności » Healthy Life Style - Etwinning

Healthy Life Style - Etwinning

Data publikacji: niedziela, 18 września 2016 Ostatnia aktualizacja: niedziela, 18 września 2016

Healthy Life Style
Tematem naszego projektu jest zdrowy styl życia młodzieży. W projekcie biorą udział uczniowie z Czech, Słowacji, Włoch i Polski. Uczniowie będą dzielić się informacjami na temat zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania, będą mogli porównać swoją wiedzę na ten temat, dowiedzieć się jak wyglada styl życia młodzieży mieszkającej w innych krajach Europy.

Nasz projekt jest rownież motywacją do sportowej aktywności. Uczniowie będą kręcili filmy, wspólnie tworzyli plakaty, prezentacje, a nawet międzynarodową książkę kucharską.

Zobacz więcej »