Strona główna » Aktualności » Dzień Sportu w IV Gimnazjum MCE

Dzień Sportu w IV Gimnazjum MCE

Data publikacji: czwartek, 23 czerwca 2016

Przedostatni dzień szkoły trudny jest do utrzymania koncentracji i mobilizacji zajęciowo-ławkowej, przedostatni tydzień już w sumie był taki, zwłaszcza dla tych, którzy mieli jasną sytuację z ocenami.

Wychodząc więc naprzeciw przedwakacyjnym nastrojom i zdając sobie sprawę, że siłą już nie utrzymamy uczniów w ławkach, dzień przedostatni upłynął pod znakiem zajęć ruchowych.

Ostatni czwartek przed końcem roku szkolnego to gry i zabawy sportowe. Na sali i na boisku odbyły się międzyuczniowskie turnieje w następujących dyscyplinach zespołowych: siatkówka, piłka nożna i piłka ręczna.

Wystąpiły trzy drużyny: Bez Nazwy, Beztalencia i Kujony. Żeby wszystko było sprawiedliwie i zgodnie z duchem sportu podzielono się zwycięstwami. W siatkówce wygrała drużyna Bez Nazwy, w piłce nożnej Kujony, a w piłce ręcznej się wszystko pomieszało w dwie drużyny i wygrali Zieloni z Kolorowymi…

Dzień Sportu w IV Gimnazjum MCE-galeria

Dzień_Sportu_1