Strona główna » Aktualności » Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Data publikacji: poniedziałek, 26 listopada 2018 Ostatnia aktualizacja: środa, 12 grudnia 2018

Pluszowy Miś, w różnych postaciach, jest przecież nieodłącznym towarzyszem naszego życia, powiernikiem naszych tajemnic, kimś do kogo zawsze można się przytulić.

25 listopada jest Dniem Pluszowego Misia. Wśród naszych Pierwszoklasistów nie zabrakło świętowania tego dnia, choć ze względów technicznych odbyło się ono w poniedziałek.

Nasi uczniowie przynieśli swoje ulubione pluszaki i spędzili z nimi cały dzień w szkole, czytali z nimi, bawili się z nimi, pozowali do zdjęć w misiowej fotobudce.

Jeden z naszych uczniów wystąpił nawet z inicjatywą podarowania całego worka pluszaków swoich i swojego brata dla dzieci, które tego bardziej potrzebują. Maskotki będą przekazane do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i trafią do dzieci umieszczonych w domach zastępczych lub domach dziecka.

Dzień Pluszowego Misia - galeria