Strona główna » Aktualności » Debata i wybory do Samorządu Uczniowskiego II Gimnazjum MCE

Debata i wybory do Samorządu Uczniowskiego II Gimnazjum MCE

Data publikacji: piątek, 14 października 2016 Ostatnia aktualizacja: piątek, 14 października 2016

W debacie szkolnej wzięli udział kandydaci do Samorządu Uczniowskiego:
Maja Dziuba, Gosia Palewicz, Julka Książko, Kacper Jurowicz oraz koalicja- Hania Grechuta i Piotr Tochowicz.

Debat rozpoczęła się krótką autoprezentacją kandydatów, którzy w dalszym etapie odpowiadali na pytania prowadzących.

W debacie szkolnej wzięli udział kandydaci do Samorządu Uczniowskiego:

Debata rozpoczęła się krótką autoprezentacją kandydatów, którzy w dalszym etapie odpowiadali na pytania prowadzących. Każdy miał swoje ciekawe i oryginalne odpowiedzi oraz indywidualną koncepcję pracy w samorządzie.

Zgromadzona publiczność również się nie nudziła, chętnie uczestnicząc w dyskusji. Po debacie nadeszła pora głosowania, którego wyniki były następujące:

• Przewodniczącym SU został Kacper Jurowicz z klasy 2
  • Zastępcą przewodniczącego: Gosia Palewicz z klasy 1 oraz kolalicja- Hania Grechuta i Piotr Tochowicz z klasy 3.

Gratulujemy!

Debatę i wybory przygotowali uczniowie klasy 3- Karol Szuba oraz Piotr Wicek.

Debata i wybory do Samorządu Szkolnego II Gim. MCE 2016