Strona główna » Aktualności » Debata i wybory do Samorządu Uczniowskiego

Debata i wybory do Samorządu Uczniowskiego

Data publikacji: piątek, 30 października 2015 Ostatnia aktualizacja: sobota, 31 października 2015

W debacie szkolnej wzięli udział kandydaci do Samorządu Szkolnego: Jakub Klimas z klasy III, Piotr Tochowicz i Hania Grechuta z klasy II oraz Kacper Jurowicz z klasy I. Za organizację debaty odpowiedzialna była klasa II.

Debat rozpoczęła się krótką autoprezentacją kandydatów, którzy w dalszym etapie odpowiadali na pytania prowadzących. Każdy miał swoje ciekawe i oryginalne odpowiedzi oraz indywidualną koncepcję pracy w samorządzie.

Zgromadzona publiczność również się nie nudziła, chętnie uczestnicząc w dyskusji. Po debacie nadeszła pora głosowania, którego wyniki były następujące:

• wybory do Samorządu Uczniowskiego wygrał Jakub Klimas z wynikiem 28 głosów,
  • Zastępcą Przewodniczącego SU została Hania Grechuta,
  • trzecią osobą, która weszła w skład SU został Piotr Tochowicz.

Był to dla nas bardzo emocjonujący dzień!
Gratulujemy nowo wybranemu Samorządowi Uczniowskiemu i życzymy sukcesów w spełnianiu obietnic wyborczych!

autor tekstu - Hania Grechuta

Debata i wybory do Samorządu Szkolnego II Gim. MCE 2015