Strona główna » Aktualności » Akcja Pola Nadziei

Akcja Pola Nadziei

Data publikacji: wtorek, 7 czerwca 2016 Ostatnia aktualizacja: czwartek, 9 czerwca 2016

W piątek, 3 czerwca, wzieliśmy udział w Wielkim Finale „Pola Nadziei”, organizowanym przez Fundację im. Adama Worwy. Akcja ma charakter ogólnopolski i działa na rzecz chorych ludzi. W ten dzień dominował kolor żółty- kolor żonkila, który symbolizuje nadzieję.

W piątek, 3 czerwca 2016 r., wzieliśmy udział w Wielkim Finale „Pola Nadziei”, organizowanym przez Fundację im. Adama Worwy. Akcja ma charakter ogólnopolski i działa na rzecz chorych ludzi. W ten dzień dominował kolor żółty- kolor żonkila, który symbolizuje nadzieję.

Na nowotarskim rynku zebrały się liczne szkoły z Podhala, w tym IV Gimnazjum MCE. Otwarcia imprezy dokonał II zastępca burmistrza Nowego Targu oraz przedstawiciele Fundacji im. Adama Worwy. Na uczniów czekały różne atrakcje, m.in. parada zabytkowych samochodów, która wzbudziła największe zainteresowanie oczywiście wśród chłopców, męska część naszej szkoły chętnie robiła sobie zdjęcia.

Największą niespodzianką dla wszystkich zebranych była zumba wykonana przez uczniów i nauczycieli pod opieką wspaniałej instruktorki. Tancerki sprawiły, że każdy z obecnych na rynku poczuł klimat latynoamerykański.

Były emocje, uśmiech i była radość, radość którą powinni być obdarzeni wszyscy cierpiący ludzie by móc mieć siłę na walkę z chorobą i nadzieję na jej pokonanie.

Zobacz więcej:

Wielki Finał Akcji "Pola Nadziei"

Wielki Finał Akcji