Strona główna » Aktualności » Abedrabboh Abughalyoun

Abedrabboh Abughalyoun

Data publikacji: poniedziałek, 31 października 2016 Ostatnia aktualizacja: wtorek, 1 listopada 2016

W ramach współpracy z organizacją AIESEC nasza szkoła gościła wolontariusza z Jordanii, Abedrabboh Abughalyoun, który obecnie mieszka w USA.

W ramach współpracy z organizacją AIESEC nasza szkoła gościła wolontariusza z Jordanii, Abedrabboh Abughalyoun, który obecnie mieszka w USA.

Abed jest drugim wolontariuszem, który był w naszej szkole, poprzednio spędziliśmy niesamowite 2 tygodnie z Rishabbem pochodzącym z Indii.

Nasz gość opowiadał nam wiele ciekawych rzeczy związanych z kulturą, tradycją i religią Jordanii.
Mieliśmy okazję również opowiedzieć Abedowi o swoich zainteresowaniach i pasjach.
Często graliśmy w gry grupowe oraz uczyliśmy się jordańskiego tańca narodowego.
On sam okazał się bardzo miłym człowiekiem z poczuciem humoru, który lubił z nami rozmawiać.
Były to naprawdę miło spędzone dwa tygodnie z Abedem i mam nadzieję,że jeszcze nie raz będziemy gościć wolontariuszy z zagranicy, ponieważ takie spotkania integrują i zapoznają z odmienną kulturą i zwyczajami.

Test: Piotr Wicek