Strona główna » Aktualności » 100 pocztówek na 100-lecie niepodległości

100 pocztówek na 100-lecie niepodległości

Data publikacji: czwartek, 18 października 2018 Ostatnia aktualizacja: środa, 12 grudnia 2018

Nasi Pierwszoklasiści biorą udział w akcji świętowania 100 rocznicy odzyskania niepodległości, wysyłając i odbierając pocztówki z pozdrowieniami do i od uczniów innych szkół z całej Polski.

Dzięki temu możemy poczuć, że jesteśmy częścią większej wspólnoty i przy okazji „zarazić” dzieci czymś tak tradycyjnym i, niestety, wychodzącym z użycia, jak własnoręczne pisanie pocztówek.

Nasi młodsi uczniowie mieli również okazję obejrzenia z bliska pracy Poczty Polskiej, z okazji Dnia Poczty Polskiej 18 października.

100 pocztówek na 100-lecie niepodległości, wizyta na poczcie - galeria