Strona główna » Aktualności » 100-lecie Odzyskania Niepodległości

100-lecie Odzyskania Niepodległości

Data publikacji: piątek, 9 listopada 2018 Ostatnia aktualizacja: piątek, 9 listopada 2018

Taki występ młodych artystów sprawia, że patriotyzm nabiera nowego, właściwego znaczenia i człowiek ma poczucie ważności zagadnień związanych z tożsamością narodową i poczucie przynależności do większej wspólnoty.

Nasi mali artyści pod czujnym okiem Pani Reginy mieli okazję gościnnie wystąpić na akademii z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości w przedszkolu LOKOMOTYWA, prowadzonym przez Małopolskie Centrum Edukacji.

Wiersze, piosenki, kotyliony i inne biało czerwone rekwizyty wprowadziły atmosferę narodowego święta, a polonez, zatańczony przez naszych uczniów w finalnej scenie rozczulił i zachwycił.

Nasi Pierwszoklasiści wzięli też udział w akcji odśpiewania hymnu dla Niepodległej o 11:11.

100 lecie Odzyskania Niepodległości - galeria