Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Krakowie jest szkołą niepubliczną z uprawnieniami szkoły publicznej.

To szkoła podstawowa, która zapewni Państwa Dzieciom bezpieczeństwo i zadba o wszechstronny ich rozwój. Dzięki niewielkim oddziałom każdy Uczeń naszej szkoły podstawowej może liczyć na indywidualne podejście do jego potrzeb i aspiracji. Tutaj nikt nie przejdzie obojętnie obok jego oczekiwań. W naszej szkole nie ma miejsca na wielkie korytarze, tłum i anonimowość. Wszyscy tworzymy jeden zgrany zespół i wspieramy się wzajemnie.

W naszych Szkołach najistotniejsze jest rzetelne przekazywanie wiedzy, wzbudzenie świadomości potrzeby zdobywania wiedzy oraz wykształcenie umiejętności przydatnych w samokształceniu.

Nasi Podopieczni mogą intensywnie rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

ODDZIAŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO pod patronatem TS Wisła Kraków

•  profesjonalna kadra trenerska,
  • doskonale przystosowaną baza sportowa,
  • wsparcie w karierze sportowej,
  • organizacja obozów szkoleniowych,
  •  udział w zawodach wysokiej rangi.

Staramy się brać pod uwagę wszelkie sugestie uczniów oraz rodziców, ponieważ chcemy, by okres nauki w prowadzonej przez nas szkole podstawowej był czasem wytężonej pracy umysłowej, przy jednoczesnym zadowoleniu ucznia z tego co robi.

Strona szkoły