Zapraszamy na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2016/2017

Data publikacji: piątek, 14 października 2016

Małopolskie Centrum Edukacji i Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu mają zaszczyt zaprosić Szanownych Państwa na inaugurację studiów podyplomowych w roku akademickim 2016/2017, która odbędzie się przy Placu Evry 3 (w Gimnazjum nr 2), w sobotę, 22 października o godzinie 11:00.

Wśród zaproszonych gości będzie rektor WSHE – dr Aleksandra Aszkiełowicz, kanclerz uczelni – mgr Stanisław Widocki oraz dyrektor Małopolskiego Centrum Edukacji – dr inż. Rafał Leśniak.

W ramach inauguracji mgr Emanuel Studnicki wygłosi wykład na temat „Multimedialny przekaz dydaktyczny w realizacji współczesnych paradygmatów kształcenia”.

Oprawę muzyczną, tradycyjnie, zapewni chór ADORAMUS z Rdzawki pod dyrekcją Marcina Zborka.

Serdecznie zapraszamy!