Nowość w ofercie studiów podyplomowych MCE

Data publikacji: poniedziałek, 31 sierpnia 2020

Rekrutacja na rok akademicki 2020/2021 trwa, tymczasem w naszej ofercie, pojawił się nowy kierunek: E-nauczyciel. Studia trwają dwa semestry, a w programie m. in.:
  • Projektowanie kursów e-learningowych
  • Konfiguracja i instalacja platformy e-learningowej
  • Wykorzystanie platformy w pracy nauczyciela (indywidualizacja w czasie pracy zdalnej).
  • Podstawy grafiki komputerowej
  • Wykorzystanie grafiki w pracy nauczyciela – przygotowywanie pomocy  dydaktycznych dla zróżnicowanej grupy uczniów
  • Programy użytkowe i aplikacje
  • Możliwości Dysku Google
  • Przydatne strony internetowe podczas planowania i realizacji nauczania/uczenia się
  • Sieci współpracy i samokształcenia – dzielenie się wiedza i doświadczeniem w celu podniesienia jakości własnej pracy
  • Ocenianie szkolne w nauczaniu stacjonarnym i zdalnym
  • Planowanie e-lekcji oraz lekcji stacjonarnej

Cena za semestr wynosi 1500 zł, natomiast dla wszystkich osób, które wypełnią formularz do końca września – mamy cenę promocyjną: 1350 zł za każdy z semestrów.